Kruajtëse thonjsh për mace TRIXIE, 23×20 cm 51989

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,940 Lekë

Kruajtëse thonjsh për mace TRIXIE, 23×20 cm 51989

PERSHKRIMI:

Kjo kruajtëse thonjsh do të mbajë kafshën tuaj në argëtim për një kohë të gjatë. Kruajtësja e thonjve i jep kënaqësi gjë të cilën macja juaj do ta vlerësojë dhe të luajë me të.

  • Përmasat : 23×20 cm
SKU: 38368673 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close