fbpx

Kosh Per Femije Milegiochi C240 P-B

23,500 Lekë

Kosh Per Femije Milegiochi C240 P-B

PERSHKRIMI:

Kosh Cam Brevettato Millegiochi 

Karakteristikat:

-I forte dhe i sigurte;

-Me 4 doreza mbajtese;

-Rrjete rezistente e kundrangecjeve;

-Materiale mbrojtese te bute e qe pastrohen me lehtesi;

-Tapet me veshje qe lahet ne lavatrice ne 30 grade;

-Mbyllje kompakte;

 

Permasat:

Koshi i hapur: L125-P77.5-H83cm

Koshi i mbyllur: l27.5-P76-H94cm

SKU: 68238425 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close