fbpx

Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 120 lt, plastik, verdhë, 55x50xH94 cm 230031

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,900 Lekë

Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 120 lt, plastik, verdhë, 55x50xH94 cm 230031

PERSHKRIMI:

Kosh i verdhë për mbeturina, plastikë, me rrota kapaciteti 120 Lt, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Ky kosh vjen në ngjyra të ndryshme dhe është mjaft praktik për ndarjen dhe transportimin e mbetjeve të ndryshme për riciklim.

 • Materiali : Plastik
 • Ngjyra : Verdhë
 • Kapak : Po
 • Kapaciteti : 120 lt
 • Gjerësia : 55 cm
 • Thellësia : 50 cm
 • Lartësia : 94 cm
SKU: 59479524 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close