Kosh magazinimi, CURVER KNIT, polipropilen, blu hapur, Øx23.9xH27 cm, 7 lt 221143

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

735 Lekë

Kosh magazinimi, CURVER KNIT, polipropilen, blu hapur, Øx23.9xH27 cm, 7 lt 221143

PERSHKRIMI:

Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt me këtë shportë magazinimit KNIT 7L. Ky kosh eshte i pajisur me doreza të rehatshme, është bërë nga plastike cilesore dhe ka një dizajn të bukur qe i shton stil shtëpisë suaj.
Dizajn i ri inovativ, i frymëzuar nga nostalgjia e tekstileve te thurur. Koshat apo kutite te linjes CURVER qe te japin idene e ratan i thurur jo vetem qe jane nje element praktik per lavanderine tuaj apo ne vendet e tjera ku mund t’i perdorni por ato i japin dhe nje hijeshi tjeter ambjentit, shtepise suaj.

 • Materiali : Polipropilen
 • Ngjyra : Blu hapur
 • Kapak : Jo
 • Dorezë : Po
 • Gjerësia : 23.9 cm
 • Lartësia : 27 cm
 • Kapaciteti : 7 lt
SKU: 35426986 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close