fbpx

Kompresor ajri STANLEY D200/10/24V, 10bar/145psi, depozit 24 Lt, 1.5Hp/ 1100W, 180 Lt/ min, 3400 xhiro/ min 82454

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

24,500 Lekë

Kompresor ajri STANLEY D200/10/24V, 10bar/145psi, depozit 24 Lt, 1.5Hp/ 1100W, 180 Lt/ min, 3400 xhiro/ min 82454

PERSHKRIMI:

Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme. Kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me çmimin.

 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti i depozitës : 24 Lt
 • Presioni : 10bar/145psi
 • Kapaciteti : 180 Lt/min
 • Fuqia : 1.5Hp/1100W
 • Numri i xhirove te centrifugimit : 3400 rpm
SKU: 85497957 Category: Tag:

SHOPPING CART

close