Komardare në formë motorri uji 117×77 cm 790695-M

1,290 Lekë

Komardare në formë motorri uji 117×77 cm 790695-M

PERSHKRIMI:

Komardare në formë motorri uji, ideale për fëmijët tuaj për tu përdorur në ditët e nxehta të verës, në plazh apo pishinë.

Cilësi shumë e mirë PVC dhe formë ideale për të qëndruar mbi uji.

Cilësi shumë e mirë me një çmim konkurues.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Ngjyra të ndryshme
  • Përmasat : 117×77 cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close