Kokore boksi, masa S/ML/XL 53255

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,430 Lekë

Kokore boksi, masa S/ML/XL 53255

PERSHKRIMI:

Kjo kokore ka nje rehati te larte e prodhuar me nje cilesi dhe qendrueshmeri te larte. Siguron mbrojtje maksimale ndaj goditjeve. Kjo kokore mbrojtese vjen tek ju me masa te ndryshme.

  • Masa : Miks
SKU: 74739987 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close