fbpx

Kaush Prej Druri 18 Cm 6 Copë 1201085 -J

79 Lekë

Kaush Prej Druri 18 Cm 6 Copë 1201085 -J

PERSHKRIMI:

Kaush druri të bëra me material miqësor ndaj mjedisit. Ideale për salcat dhe salcat, patatet ose shijshme individuale.
Materiali Dru
6 copë
Diametri x Lartësia 7×18 cm

SKU: 99522595 Category:

SHOPPING CART

close