fbpx

Karroce me terheqje.150KG, L52cm Gj:89cm 39745

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,900 Lekë

Karroce me terheqje.150KG, L52cm Gj:89cm 39745

PERSHKRIMI:

Kjo karroce eshte zgjidhja perfekte per transportimin e materialeve inerte ( dhe, zhavorr, rere, etj), mallrave te ndryshme. Ju ndihmon qe te shtyni produktet ne vend qe ti mbani vete> ka nje konstrukt te forte metalik dhe doreza metalike te rrethuar me gome.

  • Materiali : Metalik
  • Pesha : 150 kg
  • Lartësia : 52cm
  • Gjatësia : 89cm
SKU: 46132558 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close