Karrige, plastike, bezhë, L 87.5 x 61 x 75 cm 779970

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,300 Lekë

Karrige, plastike, bezhë, L 87.5 x 61 x 75 cm 779970

PERSHKRIMI:

Karrige plastike vjen në dizajn të thjeshtë dhe shumëllojshmëri ngjyrash. Konstruksion shumë i fortë si dhe cilësi e mirë e plastikës e bëjnë këtë karrige shumë të lehtë dhe të rehatshme.

  • Materiali : plastike
  • Ngjyra : bezhë
  • Përmasat : L 87.5 x 61 x 75 cm
  • Rezistenca ndaj agjentëve atmosferikë : Me shtresë lyerje kundra rezeve UV dhe agjentëve atmosferik.

 

SKU: 12391774 Category: Tag:

SHOPPING CART

close