Kabinet, MULTI, melaminë, arrë/ e bardhë, 90.5x34xH90 cm 25705-M

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

16,786 Lekë

Out of stock

Kabinet, MULTI, melaminë, arrë/ e bardhë, 90.5x34xH90 cm 25705

PERSHKRIMI:

Bëni përzgjedhjen e mobiljeve më të mira për të shtuar stil dhe rehati në shtëpinë tuaj.

Harmonizoni dekorin e shtëpisë tuaj me koleksionet dhe modelet bashkëkohore.

Me çdo buxhet te ne ju do të gjeni një mobilje luksoze.

Shtoni stil dhe mundësitë e magazinimit për ambientet tuaj me raftin MULTI.

Ky raft shumë funksional me tre-dyer dhe një-sirtar është zgjidhje ideale për mbajtjen e këpucëv

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : Arrë/ e bardhë
 • Numri i sirtarëve : 1
 • Numri i kanatave : 3
 • Numri i sergjenëve : 7
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 90.5 cm
 • Thellësia : 34 cm
 • Lartësia : 90 cm

 

SKU: 27767387 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close