fbpx

Jastëk standard anatomik Sfungjer MEMORY, 50x30x10 cm 28863

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,590 Lekë

Jastëk standard anatomik Sfungjer MEMORY, 50x30x10 cm 28863

PERSHKRIMI:

Jastëku standart anatomik është projektuar për të mbështetur qëndrimin e natyrshëm të kokës dhe qafës. Relakson muskujt dhe përmirëson qarkullimin e gjakut .

  • Lloji artikullit : Jastek
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0806052
  • Materiali : Sfungjer Memory
  • Përmasa : 50cm x 30cm x 10cm

SHOPPING CART

close