fbpx

Helikopter nivelues, Masterpac PMT30R, motorr Subaru 5.7HP, 75cm 62321

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

139,000 Lekë

Helikopter nivelues, Masterpac PMT30R, motorr Subaru 5.7HP, 75cm 62321

PERSHKRIMI:

Thikat rrotulluese të pavaruara ofrojnë punim në afërsi të mureve dhe këndeve. Kushineta precize siguron operimin e qëndrueshëm të volantit. Kambio me aliazh bronzi për jetëgjatësi. Dorezat janë të kromuara dhe të palosëshme për transport të lehtë dhe magazinim. Celës për rregullimin e thikave dhe kasë mbrojtëse për operim të sigurtë

 • Motorri : Subaru me 4 kohë
 • Fuqia : 5.7 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 62 kg
 • Diametri i punës : 75 cm

SHOPPING CART

close