fbpx

Govate llaci plastike e perforcuar me kontur hekuri 30Litra 14992

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,020 Lekë

Govate llaci plastike e perforcuar me kontur hekuri 30Litra 14992

PERSHKRIMI:

Nje produkte i prodhuar nga nje material plastik i lehte dhe i forte ne te njejten kohe.Perdoret kryesisht ne fushen e ndertimit per pregatitjen dhe transportimin e materialeve si llaci, kolla apo produkte te tjera inerte.

  • Materiali : Plastik
  • Kapaciteti : 40L
SKU: 83418213 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close