Gotë Ujë Plastikë 350 Ml 6 Copë 1195796 -J

349 Lekë

Gotë Ujë Plastikë 350 Ml 6 Copë 1195796 -J

PERSHKRIMI:

Gota plastike me ujë me dizajnin e buzëqeshjes , jeshile, rozë, të verdhë, fuchsia dhe blu.
Materiali Plastikë
6 copë
Kapaciteti 350 ml
Diametri x Lartësia 7,5×11,5 cm

SKU: 37643199 Category: Tag:

SHOPPING CART

close