fbpx

Gërryerse asfalti dhe betoni, Masterpac MC8-3, motorr Subaru EX17/6HP 332911

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

102,000 Lekë

Gërryerse asfalti dhe betoni, Masterpac MC8-3, motorr Subaru EX17/6HP 332911

PERSHKRIMI:

Sherbejn per te gerryer asfaltin, rrugen ku te ciles do te kryehen rregullime ose instalime elektrike dhe kanalizime.

 • Motorri : Subaru me 4 kohë
 • Fuqia : 6 HP
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
 • Pesha : 62 kg
 • Gjerësia e prerjes : 20 cm
SKU: 51548882 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close