Furnele me gaz, me dy vatra,48x28x12 BG-02C 48932

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

9,660 Lekë

Furnele me gaz, me dy vatra,48x28x12 BG-02C 48932

PERSHKRIMI:

Furnelat me gaz jane zgjedhja me e pershtatshme nese ju nevojitet nje gatim I shpejte dhe me temperature te larte. Furnelat me gaz japin nxehtesi te menjehershme dhe gjithashtu temperatura e tyre kontrollohet lehte me ane te nje celesi.

  • Tipi : Furnele me gaz
  • Fuqia : 1×1.4kW + 1×1.2kW
  • Temperatura e kontrolluar : Manuale
  • Zona e gatimit : 2
  • Materiali : Metal
SKU: 45866578 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close