fbpx

Fishe Karikimi 3 ne 1 -BALK

700 Lekë

Fishe Karikimi 3 ne 1 BM812814 -BALK

PERSHKRIMI:

Fishe Karikimi 3 ne 1

Dizajn mjaft i veçante.

Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning duke u lidhur me pjesen e fishes me ane te magneteve.

E pershtatshme per çdo lloj telefoni.

Koka rrotullohet 360 grade duke u pershtatur keshtu edhe me pozicionin e telefonit.

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme, Roze, Blu, Jeshile dhe te bardhe.

Gjatesia e fishes eshte 1m.

Fisha eshte e perbere nga drita LED dhe gjate karikimit ndizet. Drita fillon te shuhet ngadale derisa fiket nderkohe qe telefoni karikohet plotesisht.

SKU: 92713189 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close