fbpx

Fije për prerëse bari, Maniver Quiet, 3 mm x 50 m, spirale, e zezë 52376

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,750 Lekë

Fije për prerëse bari, Maniver Quiet, 3 mm x 50 m, spirale, e zezë 52376

PERSHKRIMI:

Fije najloni per prerese bari universale 50 m. Perdoret per te gjitha llojet e prereseve te barit. Ka nje trashesi prej 3 mm ç’ka mundeson nje prerje te shpejte dhe efikase.

  • Përmasat : 3 mm x 50 m

SHOPPING CART

close