fbpx

Extenter Wireless TP Link

3,490 Lekë

Extenter Wireless TP Link-BALK

PERSHKRIMI:

Extender wireless.

Marka: TP Link.

Modeli: TL-WA850RE(EU).

Shpejtesia: 300 MBPs.

Ka dy antena te brendshme.

Extenderi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e paarritshme ku ruteri e ka te pamundur te depertoje!

Vendoseni ne prize dhe mund te merni internetin nga ku deshironi.

Nese ju keni nje shtepi me shume kate dhe keni vetem nje router, me ane te kesaj pajisje e gjithe shtepia do te kete wifi.

 

SKU: 13945822 Category: Tag:

SHOPPING CART

close