fbpx

Dru zjarri, 10 kg 37600

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

490 Lekë

Dru zjarri, 10 kg 37600

PERSHKRIMI:

Dru zjarri ahu 10 kg thesi. Mund te perdoren per ngrohje me sobe e oxhaqe. Kane nje gjatesi prej 40cm

  • Përdorimi : soba dhe oxhaqe
  • Paketimi : 10kg
SKU: 68823258 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close