fbpx

Doreza boksi profesionale kuqe 55079

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,500 Lekë

Doreza boksi profesionale kuqe 55079

Pershkrimi:

Ndertuar prej materiali që zbut goditjet dhe mbron duart gjatë trajnimit apo boksimit Ndertuar nga panel i dyfishtë shkumë e cila ofron mbështetje strategjike të dores dhe frenon përkuljet. Shkuma ofron mbrojtje ne fund të gishshtave duke ju lejuar që të trajnoheni në mënyrë të sigurtë në fuqi të plotë. Vete ventilimi mban duart në temperature normale dhe të thata.

  • Ngjyra : E kuqe
  • Materiali : Najlon

 

SKU: 91658171 Category: Tag:

SHOPPING CART

close