fbpx

Disk laminati, Bosch, 304.8x30x2.5 mm 68104

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,900 Lekë

Disk laminati, Bosch, 304.8x30x2.5 mm 68104

PERSHKRIMI:

Disk sharre profesional 304,8x30x2,5mm me 84 dhembe universal. Realizon një prerje të shpejtë, të pastër dhe preçize. Trupi i ndertuar me çelik siguron një qëndrueshmëri të lartë. Dhembët prej vidiumi te japin mundesinë për ti mprehur.

 • Diametri i jashtëm : 304.8 mm
 • Diametri brendshëm : 30 mm
 • Trashësia : 2.5 mm
 • Numri i dhëmbëve : 96
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 6500 rpm
 • Materiali : Celik
SKU: 83559325 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close