Disk druri, Bosch, 250x30x3.2 mm 54000

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

10,780 Lekë

Disk druri, Bosch, 250x30x3.2 mm 54000

PERSHKRIMI:

Disk sharre profesional 250x30x3.2mm me 80 dhembe universal. Realizon një prerje të shpejtë, të pastër dhe preçize. Trupi i ndertuar me çelik siguron një qëndrueshmëri të lartë. Dhembët prej vidiumi te japin mundesinë për ti mprehur.

 • Diametri i jashtëm : 250 mm
 • Diametri brendshëm : 30 mm
 • Trashësia : 3.2 mm
 • Numri i dhëmbëve : 80
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 6000 rpm
 • Materiali : Celik
SKU: 52129742 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close