fbpx

Disk diamanti, Shall, 115x7x22.2 mm 11659

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,700 Lekë

Disk diamanti, Shall, 115x7x22.2 mm 11659

PERSHKRIMI:

Disk me dhëmbë diamant për prerjen e granitit, betonit,mermerit, tubave të betonit etj, falë dhëmbëve të diamantit realizon një prerje të shpejtë dhe të lëmuar

 • Diametri i jashtëm : 115 mm
 • Diametri brendshëm : 22.2 mm
 • Trashësia : 7 mm
 • Numri i dhëmbëve : 9
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 13300 rpm
 • Materiali : Celik
SKU: 12651218 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close