-43%
, , , ,

Depilator per trupin per femra Gemei Brown BR-3027

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

1,990 Lekë 3,500 Lekë

Out of stock

Depilator per Qimet e Trupit per Femra Gemei Brown BR-3027

Depilator per femra 2 ne 1 Gemei Brown Modeli: BR-3027, largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta, E pershtatshme per cdo pjese te trupit, Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta, Me 2 nivele shpejtesie, Ne paketim vjen se bashku me koken mbrojese, furcen e pastrimit dhe karikuesin.

SHOPPING CART

close