Depilator Braun Silk-epil, 2-nivele shpejtësie, 20 pika kapje, 0.5 mm, 110-240V 801448

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Deilator Braun Silk-epil, 2-nivele shpejtësie, 20 pika kapje, 0.5 mm, 110-240V 801448

PERSHKRIMI:

Depilatori është ideal për ju nëse nuk doni të shpenzoni kohë dhe para në sallone bukurie, por ju duhet patjetër të depiloni këmbët apo krahët tuaj duke larguar flokët bashkë me kapsulën e tyre pa i këputur ato. Nuk dëmton lëkurën por përkundrazi me një efikasitet mjaft të lartë duke larguar edhe flokët me një gjatësi 0.5 mm. Ky depilator ju ndihmon të keni një lëkurë mjaft të butë.

  • Tipi : Epilator
  • Tensioni : 220V
Epilator Braun 1 Epilator Braun 2 Epilator Braun 3

SHOPPING CART

close