Çante plazhi poliester, ngjyra te ndryshme, 51×40 cm 777831-M

1,530 Lekë

Çante plazhi poliester, ngjyra te ndryshme, 51×40 cm 777831-M|

PERSHKRIMI :

Bejini praktike ditet tuaja verore me canten plot stil te plazhit. I perbere nga materiali i poliester dhe i diezenjuar me ngjyrat me ne mode te momentit kjo cante do te jete shoqeruesi juaj i pandashem ne cdo rruge dhe aventur tuajen.

SHOPPING CART

close