fbpx

Cante per tablet 9.7-10.1″ DUO kafe/bardhe 65078

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

1,790 Lekë

Out of stock

Cante per tablet 9.7-10.1″ DUO kafe/bardhe 65078

PERSHKRIMI:

Çantë me një pamja tërheqëse dhe cilesi perlhure të garantuar. Shtresa e parë brenda është një shkumë e dendur rezistente ndaj dëmtimeve mekanike. Shtresa e dytë është një shtresë e veçantë gome e prerë në formë diamantesh të vegjël. Për shkak të këtyre dy shtresave, çanta DUO ofron mbrojtje të përsosur për tabletin tuaj. Çanta DUO është e pajisur me një zinxhirë të cilësis së lartë si dhe një xhep të vogël para që mund të mbajë pajisje të nevojshme të vogla.

  • Përmasa : 9.7-10.1″
  • Materiali : Pelhure e fortë, shkume, veshje gome
  • Ngjyra : Kafe/Bardhe
SKU: 67227886 Category: Tag:

SHOPPING CART

close