fbpx

Çantë lëkure për meshkuj kafe

1,799 Lekë

Çantë Lëkure Për Meshkuj Kafe

PERSHKRIMI:

Çantë shpine, lëkure kafe me hapësirë ​​të madhe, kuti laptopi, xhep i dyfishtë me zinxhir, shpinë e butë dhe rripa të rregullueshëm

Ideale për zyra ose udhëtime.

SKU: 89449814 Category:

SHOPPING CART

close