fbpx

Canta laptopi Siam15.4′-16.4′ me doreze dhe rrip, e zeze (40×29.5×8.5cm) OHDB0040

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,200 Lekë

Canta laptopi Siam15.4′-16.4′ me doreze dhe rrip, e zeze (40×29.5×8.5cm) OHDB0040

SKU: 88618678 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close