fbpx

Box Me Bluetooth JBL M1

1,690 Lekë

Box Me Bluetooth JBL M1-AURIS

PERSHKRIMI:

JBL MINI BOSST.

FOLS BLUETOOTH WIRLESS.

Madhësia: 3cm X 3cm.

Ngjyrat: E rastësishme.

Performancë e pastër me bas dhe zë.

Komplet me dy altoparlantë të lidhur në dorë.

Bateria mbaron 4 deri në 6 orë.

Tingull i mrekullueshëm dhe cilësi.

Performancë e lartë Efekti i tingujve.

Jetëgjatësia e fortë e baterisë.

Lidhës i karikimit mikro USB.

koha e karikimit 30 min.

 

 

SKU: 46863833 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close