Biçikletë, MIGEER, 26, për djem, jeshile 53890

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,900 Lekë

Biçikletë, MIGEER, 26, për djem, jeshile 53890

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete 26” ideale per terrene malore eshte e ndertuar nga nje konstrukt te lehte dhe me amortizator ne pirunin e perparme. Ka nje sistem transmisioni me 21 shpejtesi qe ofron nje kontroll te plote mbi rezistencen dhe shpejtesine gjate udhetimit.

  • Rrota : 26”
  • Ngjyra : jeshile
  • Pesha : 18 kg
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
Biciklete 7 2 Biciklete 8 2 Biciklete 9 2

SHOPPING CART

close