Biçikletë, MIGEER, 26, për djem, e kuqe 53888

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,900 Lekë

Biçikletë, MIGEER, 26, për djem, e kuqe 53888

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete 26” ideale per terrene malore eshte e ndertuar nga nje konstrukt te lehte dhe me amortizator ne pirunin e perparme. Ka nje sistem transmisioni me 21 shpejtesi qe ofron nje kontroll te plote mbi rezistencen dhe shpejtesine gjate udhetimit.

  • Rrota : 26”
  • Ngjyra : kuqe
  • Pesha : 18 kg
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
Biciklete 4 2 Biciklete 5 2 Biciklete 6 2

SHOPPING CART

close