Biciklete me tre rrota per femije 55226

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,220 Lekë

Biciklete me tre rrota per femije 55226

PERSHKRIMI:

Family trycicle është një biçikletë me tri rrota për fëmijët e vegjel mbi 18 muaj. Kjo është një mënyrë e mirë për të mësuar fëmijën tuaj për të balancuar dhe koordinuar pedalimin e biçikletes. Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni fëmijën tuaj në çdo fazë të mësimit.

  • Ngjyra : Blu
  • Materiali : Palstike
  • Numri i marsheve : N/A
  • Pesha : 5.6 kg
SKU: 69938557 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close