Biçikletë, Max, Venum Scorpio, 29″, 6.0 53932

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

49,890 Lekë

S’ka stok

Biçikletë, Max, Venum Scorpio, 29″, 6.0 53932

PERSHKRIMI:

Biçikletë, Max, Venum Scorpio, 29″, 6.0 ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 29 “
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
Biciklete 20 Biciklete 21 Biciklete 22

SHOPPING CART

close