Biçikletë, Max, Venum City Speed, 28″, 6.0 53931

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

54,890 Lekë

Biçikletë, Max, Venum City Speed, 28″, 6.0 53931

PERSHKRIMI:

E ndertuar nga strukture metalike, me peshe te lehe dhe rezistence maksimale ndaj tronditjeve. E pajisur me sistem amortizues ne pjesen e perparme dhe sistem frenimi me disk. Ideale per perdorime ne rruge urbane dhe terren lehtesisht te veshtire. Sistemi amortizues rrit rehatine ne perdorim dhe forma e saje aerodinamike lehteson arritjen e shpejtesise se deshiruar.

  • Materiali : Metalik
  • Masa : 28″
Biciklete 17 1 Biciklete 18 Biciklete 19

SHOPPING CART

close