Biçikletë, Max, East Cost, 20″, gri 52988

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

33,586 Lekë

Biçikletë, Max, East Cost, 20″, gri 52988

PERSHKRIMI:

Dizajn origjinal, jashtëzakonisht sportiv dhe stukturë solide, kjo biçikletë dallohet nga mijëra biçikleta të tjera. Biçikleta është ndërtuar me vëmendje të madhe në detaje, si në teknikë dhe model. Kujdes i është kushtuar gjithashtu dhe rehatisë. Biçikleta ka një shalë të rehatshme dhe të rregullueshme.

  • Rrota : 20”
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
  • Materiali : çelik
  • Pesha : 16 kg
SKU: 26142851 Category: Tags: , , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close