Biçikletë, Berkut, 20, për djem, e zeze 53892

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

13,860 Lekë

Out of stock

Biçikletë, Berkut, 20, për djem, e zeze 53892

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete ofron nje udhetim te mahnitshem dhe te qete, keshtu qe do ti mbaje femijet tuaj te argetohen per ore te tera me kenaqesi aktive. Kjo biciklete me nje trup celiku eshte e projektuar me frena te perparme dhe te pasme per lehtesi dhe siguri.

  • Rrota : 20″
  • Ngjyra : zeze
  • Pesha : 13.5 kg
  • Numri i marsheve : nul
SKU: 54492631 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close