Biçiklete 26″ sportive e kuqe 65244

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

26,460 Lekë

Biçiklete 26″ sportive e kuqe 65244

PERSHKRIMI:

Biçikleta 26″ ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë për terren malore. Ndenjësja dhe struktura e saj e vecante ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni të teknologjisë së lartë për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit. Sistem trasmisinoi Shimano me 21 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë.

  • Struktura : çelik
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
  • Frena : para dhe pas me dorezë aliaxhi
  • Rrotat/gomat : 26″
  • Pedalet : Plastike
SKU: 12533516 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close