fbpx

Betoniere, 280 Lt, motorr Hans 6.5 HP 39810

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

67,800 Lekë

Out of stock

Betoniere, 280 Lt, motorr Hans 6.5 HP 39810

PERSHKRIMI:

Nëse jeni duke kërkuar për një seri të madhe të Betoniereve, një model më të vogël më kompakt, ejani në Megatek për të gjitha zgjidhjet. Karakteristikat tona standarde janë një udhëzues për industrinë. Karakteristikat që bëjnë të mundur vendosjen efikase, funksionimin dhe, si e rëndësishme, transportin e sigurtë nga dhe në vendin e punës. Hartimi i produktit dhe çmimit do të thotë rezultate solide.

  • Kapaciteti : 280 Lt
  • Motorri : Hans me 4 kohë
  • Fuqia : 6.5 HP
  • Lloji i karburantit : Benzin
  • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
SKU: 86878168 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close