Aromatizues dollapi Premium Nature-Pine Areon 25g

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

756 Lekë

Aromatizues dollapi Premium Nature-Pine Areon 25g

PERSHKRIMI:

Aromatik Areon Natyral është një çantë e mbushur me pishë të thatë dhe pasuruar me vajra esenciale. Ai është i përshtatshëm për të freskuar ajrin në dollape robash dhe makina.

  • Paketimi : 25 gr
SKU: 58814561 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close