fbpx

Aparat Tensioni Elektronik

2,890 Lekë

Aparat Tensioni Elektronik-balk

PERSHKRIMI:

deal per te matur pulsin dhe rrahjet e zemres. Matje elektronike precize e tensionit.

Vjen me ekran dixhital shume te sakte. I thjeshte dhe praktik ne perdorim.

Aparati vjen tani edhe me karikim.

Aparati i tensionit ju ndihmon te masni dhe kontrolloni tensionin ne çdo kohe.

Shume praktik dhe i thjeshte ne perdorim dhe mund te merret me vete kudo.

Me butona dhe nje ekran te madh per ta pare te gjitha te dhenat e matjes.

Gjithashtu ju mund te masni dhe rrahjet e zemres dhe pulsin duke krijuar dhe nje ide per shkakun e tensionit të lartë.

Në mënyrë të tillë ju do të eliminoni dhe rrezikun e të gjitha komplikacioneve apo sëmundjet e gjakut.

Ne paketim eshte dhe menyra e perdorimit te aparatit.

Karakteristikat:

Ekran dixhital LCD.

Perdor 4 bateri 1.5V AA dhe fisha e karikimit.

Rripi i dores: 22 ~ 32mm.

40-220 herë/min (shkalla e pulsit).

Temperatura normale e punes: -20℃ ~ 55℃ Lageshtia: 10% ~ 95%.

 

 

SKU: 28396273 Category: Tag:

SHOPPING CART

close