ORDO Store sjell veshjet e modes së vjeter qe u rikthyen me buje

Nese flasim per veshje dhe per mode atehere gjithcka eshte e mundur. Ne vazhdimisht kemi qene ne kerkim dhe gjithmone i kemi prezantuar te gjitha ato kompani apo biznese te cilat kane bere nje pune shume te mire persa i perket tendencave te fundit.

ORDO Store eshte nje nga kompanite qe ka marre te gjithe vemendjen e bleresve kete vit jo vetem per organizimin por edhe per te gjitha brandet me te njohura qe kane ne listen e dyqaneve te tyre.

Moda dhe Stili

Moda e vjetër është gjithmonë e dëshirueshme dhe përherë ka kërkesë prej njerëze që të rikthehet prapë. Shume nga dyqanet me ne ze te momentit te cilet kane sjell koleksionet e tyre per klientet perfshire dhe ate me me emer ORDO Store kane pohuar se moda gjithmone eshte ne perseritje te vetvetes.

Disa prej tendencave të preferuara të veshjeve të modës së vjetër që janë kthyer gjatë verës së vitit prezantuar nga ORDO Store jane:

Pantollona me këmbë të gjera

Xhinset e ngushta kanë qenë stili i preferuar për disa vite tashmë, por kohët e ngjeshjes së xhinseve të ngushta deri në lëkurë kanë kaluar. Sot, pantallonat me këmbë të gjera po fitojnë shpejt popullaritet falë pamjes së tyre të rastësishme, por të lezetshme, dhe ato janë shumë më pak kufizuese sesa homologët e tyre të dobët. Për këto arsye, dizajne si xhinset e gjera me rritje të ulët Eco Ripped do të jenë një element kryesor i shkollës së mesme këtë vit. Këto xhinse janë të lehta për t’u stiluar dhe kanë një të çarë gjuri të grisur dhe buzë të papërpunuar për buzë të shtuar.

‘Barbiecore’

Në përgjigje të filmit të ardhshëm Barbie, ku luajnë Ryan Gosling dhe Margot Robbie, rozë e nxehtë ka pasur një moment të rëndësishëm. Tendenca e ashtuquajtur “Barbiecore” është e tërbuar tani, dhe gjithçka që duhet është të visheni me nuanca rozë të ndezura nga koka te këmbët. Filloni me një bluzë si “Bodysuit Up For the Weekend Pink Cutout”, më pas shtresëzojeni me xhaketën e trashë të grave Remikstyt për një veprim serioz rozë në rozë.

Kombinimet sportive

Nëse komoditeti është prioriteti juaj kryesor kur visheni në mëngjes, do të jeni të lumtur të dini se kompletet sportive që përputhen janë ende jashtëzakonisht në modë. Bashkojini pjesët si Ekuipazhi Perfectly Oversized Cropped dhe Pantallonat e Relaksuara Softstreme me ngritje të lartë për një veshje të koordinuar që është shumë e rehatshme gjatë gjithë ditës.

Këpucët me platformë

Këpucët me platformë, të cilat kanë thembra tepër të trasha, janë me stil këtë vit dhe nuk po flasim vetëm për takat e larta. Ka shumë atlete të lezetshme me platformë që mund t’i vishni në klasë, duke përfshirë atletet LUCKY STEP Women’s Chunky Platform dhe atletet e grave me platformë Nizza adidas Originals.

Çante me rrip

Çantat me rripa, si praktike ashtu edhe në modë, po kalojnë një moment të mirë tani dhe janë të shkëlqyera për përdorim të përditshëm për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja thelbësore: çamçakëz, çelësa, dezinfektues duarsh, si të thuash. Ka një larmi të madhe çantash me rripa në skenën e modës tani, pa mungesë të nuancave, siluetave dhe materialeve të ndryshme që i përshtaten shijes tuaj.

Çanta e brezit Lululemon Everywhere është një opsion që është rritur në popullaritet, shpeshherë del dhe del në magazinë në internet. Ai përmban disa xhepa me zinxhir dhe rrjetë për t’ju ndihmuar të jeni të organizuar në lëvizje, si dhe një rrip të rregullueshëm që të mund ta vendosni mbi supe ose rreth belit.

SHOPPING CART

close