fbpx

Zmerilues elektrik, Black&Decker, KA280LK, 220 W, 8500-13000 rpm, përmasa e letrës 76 mm 66928

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,900 Lekë

Zmerilues elektrik, Black&Decker, KA280LK, 220 W, 8500-13000 rpm, përmasa e letrës 76 mm 66928

PERSHKRIMI:

Zmerilues 4-in-1, 220W, teknologji shpejtësie, autoselekt – 8,500 -13,000 Rpm. Përmasa e tamponit 100×165 mm dhe orbital me Dia.125 mm e bën atë ideal për një gamë të gjerë aplikimesh zmerilimi. Sistemi autoselekt siguron që vegla të ketë shpejtësinë e duhur për një performancë të lartë. Grumbullues pluhuri për një ambient pune sa më të pastër. Dorezë e pasme e trajtuar të lejon të punosh me dy duar duke siguruar një kontroll shtesë.

 • Fuqia : 220 W
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 8500-13000 rpm
 • Regjistër shpejtësie : Po
 • Mënyra e kapjes së letrës : Me ngjitje
 • Përmasat e letrës : 76 mm
 • Pesha : 3.4 kg
SKU: 48768128 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close