fbpx

Zgarë elektrike, Deluxe, 1250 W, 230 V, D30 cm 800801

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Zgarë elektrike, Deluxe, 1250 W, 230 V, D30 cm 800801

PERSHKRIMI:

Kjo grillë është mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grilla ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Tipi : Zgarë elektrike
  • Fuqia : 1250W
  • Tensioni : 220-240V
  • Diametri : 30 cm
SKU: 59824294 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close