Zemra Dekorative Te Kuqe Me Xixa Dhe Mat Per Pemen E Vitit Te Ri 7cm

559 Lekë

Zemra Dekorative Te Kuqe Me Xixa Dhe Mat Per Pemen E Vitit Te Ri 7cm-1026322-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, zemrat e kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe.
Materiali i produktit: Plastike.
Copa: 6 cope

SHOPPING CART

close