Zemra Dekorative Gold Me Xixa Dhe Shkelqim Per Pemen E Vitit Te Ri 7cm

559 Lekë

Zemra Dekorative Gold Me Xixa Dhe Shkelqim Per Pemen E Vitit Te Ri 7cm-1021693-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, zemrat gold, mat, me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Gold
Materiali i produktit: Plastike
Copa: 6 cope

SHOPPING CART

close