Zemer Dekorative E Tejdukshme Me Bore 10cm

209 Lekë

Zemer Dekorative E Tejdukshme Me Bore 10cm-1171075-J

PERSHKRIMI:

Zbukurim transparent i pemës së Krishtlindjes, i zbukuruar brenda me borë dhe dhurata të Krishtlindjeve.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Transparente
Materiali i produktit: Plastike
Gjatësia x Gjerësia: 9cm×10.5cm

SHOPPING CART

close