, , , ,

ZEITGARD LR ZEITGARD Pajisje Pastrimi Set – Soft

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

36,400 Lekë

ZEITGARD LR ZEITGARD Pajisje Pastrimi Set – Soft

Seti përmban një Pajisje përfshirë furçat + Krem për Larje Cleansing System. Ideal për llojet e lëkurës sensitive. E pastron lëkurën në mënyrë delikate deri 10 herë më efektive se pastrimi manual. Arrin të përmirësojë pamjen e lëkurës, ta tonifikojë dhe ta përgatisë në mënyrë optimale për trajtimin. Me fije speciale, të buta të furçës me teknologjinë MICROSILVER. E përshtatshme për pastrimin e përditshëm të fytyrës .Pjesë e sistemit inovativ ZEITGARD Cleansing Systems

Pershkrim:

Pastrim delikat me energji, tani në një set praktik! Për lëkurat e ndjeshme një pastrim i thellë është veçanërisht i rëndësishëm. Papastërtitë e imëta dhe mbetjet e make-up mund ta ndikojnë atë. Pajisja e pastrimit ZEITGARD Cleansing System Soft e pastron lëkurën në mënyrë veçanërisht delikate dhe mbi të gjitha në thellësinë e poreve. Me qindra qime inovative dhe të buta, furça shtrihet mbi lëkurën e fytyrës dhe pastron plotësisht nga copëzat e papastërtive, të cilat e bëjnë lëkurën të duket papastër dhe e zbehtë. Përmes përdorimit të rregullt lëkura duket më delikate, më e tonifikuar, plot shkëlqim dhe e freskët. E vërtetuar që është 10-herë më ekfektive se sa manualisht.* Rezultati: pamje e përmirësuar e lëkurës përmes pastrimit të thellë. Përgatitje optimale për hapat e mëtejshëm të trajtimit. Lëkurë e freskët përmes nxitjes së qarkullimit të gjakut. Koncepi unik i higjienës maksimizon jetëgjatësinë e pajisjes suaj pastruese ZEITGARD Cleansing Device Soft. Teknologjia MICROSILVER i mban qimet e furçës së pajisjes pastruese deri në 3 muaj higjienike. Përjetoni pastrimin efektiv me një të shtypur të butonit. Për bukuri që nuk njeh kohë. *Studimi shkencor është kryer nga Instituti i afirmuar Dermatest GmbH

Perberesit:

Pajisja e Pastrimit, 1 x Produkt Përkujdesje

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Dima (verified owner)

  The product is firmly packed

  Dima

 2. Aneta (verified owner)

  Good service

  Aneta

SHOPPING CART

close